Titles you rated
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0