Movies
Ratings
35
My Love, My BrideRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0