Movies
Ratings
91
The GraduateRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
American History XRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0