Titles you rated
The Final DestinationRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 1.0
The DepartedRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0