Movies
Ratings
41
AssassinationRated ★ 4.0
The Riot ClubRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0