Movies
Ratings
20
SaltRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.5
The RaidRated ★ 5.0