Titles you rated
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Platonic Season 1Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0