Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The WitchRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0