Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0