Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0