Movies
Ratings
1224
BugoniaRated ★ 4.0
SmileRated ★ 3.0
American ShaolinRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The FableRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5