Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Seven Years of NightRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5