Series
Ratings
126 Come Back AliveRated ★ 2.5 Come Back AliveRated ★ 2.5
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 Six Flying DragonsRated ★ 4.5 Six Flying DragonsRated ★ 4.5
 She Was PrettyRated ★ 4.0 She Was PrettyRated ★ 4.0
 Prison Break Season 1Rated ★ 4.0 Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
 LastRated ★ 4.0 LastRated ★ 4.0
 Yong PalRated ★ 3.5 Yong PalRated ★ 3.5
 HwajungRated ★ 2.0 HwajungRated ★ 2.0
 The ProducersRated ★ 4.0 The ProducersRated ★ 4.0
 Oh My GhostRated ★ 4.0 Oh My GhostRated ★ 4.0
 MaskRated ★ 3.5 MaskRated ★ 3.5
 Padam PadamRated ★ 5.0 Padam PadamRated ★ 5.0
 Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.5 Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.5
 Emperor Wang GunRated ★ 5.0 Emperor Wang GunRated ★ 5.0
 Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0 Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
 Listen to My HeartRated ★ 3.5 Listen to My HeartRated ★ 3.5
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
 Master of StudyRated ★ 4.0 Master of StudyRated ★ 4.0
 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 My Lovely GirlRated ★ 3.5 My Lovely GirlRated ★ 3.5