Series
Ratings
61
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
 
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 2.5
 
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5