Movies
Ratings
105
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
JumperRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0