Movies
Ratings
783
Door LockRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5