Titles you rated
Osama Sentai Kingu-ojaRated ★ 3.0
Avatarō Sentai DonbrothersRated ★ 4.0- Power Rangers: Dino ThunderRated ★ 4.0
Super Sentai Strongest Battle!!Rated ★ 3.5- Yodonna 2Rated ★ 3.0
Mashin Sentai Kiramager Spin-Off: YodonnaRated ★ 3.0
Kikai Sentai ZenkaigerRated ★ 4.0
Power Rangers Dino Force BraveRated ★ 2.5- Uchū Sentai KyurangerRated ★ 2.0
- Kishiryu Sentai RyusoulgerRated ★ 3.5
Shuriken Sentai NinningerRated ★ 4.0- Doubutsu Sentai ZyuohgerRated ★ 3.0
Tensou Sentai GoseigerRated ★ 2.5- Tokumei Sentai Go-BustersRated ★ 3.5
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 3.5
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 2.5
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 4.0
Kamen Rider GeatsRated ★ 4.0
Kamen Rider GaimRated ★ 3.5- Kamen Rider BuildRated ★ 4.0