Titles you rated
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 4.5
Loss:Time:LifeRated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
- TrickRated ★ 4.5
- TrickRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0- おせんRated ★ 4.0
- Cold CaseRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0