Movies
Ratings
302
The IslandRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Black GoldRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
10,000 BCRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 3.5