Movies
Ratings
1121
The WhaleRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
CoherenceRated ★ 1.0
RoomRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Crooked HouseRated ★ 4.0