Titles you rated
Little NicholasRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0