Movies
Ratings
523
A Star Is BornRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0