Titles you rated
My PaparottiRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0