Movies
Ratings
100
He's on DutyRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0