Movies
Ratings
15
Just Friends?Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0