Titles you rated
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0