Movies
Ratings
447
Deliver Us from EvilRated ★ 2.0
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Unfriended: Dark WebRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.5
MEGANRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
SmileRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 0.5