Series
Ratings
148
You and Everything ElseRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0