Movies
Ratings
863
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Light Between OceansRated ★ 4.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.5
The Kindergarten TeacherRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 2.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
DestroyerRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
GlassRated ★ 2.5
Lady MacbethRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0