Movies
Ratings
40
HerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0