Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0