Movies
Ratings
402
The HandmaidenRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
A DayRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
Remember YouRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5