Series
Ratings
59
BrainRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
WhisperRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0