Titles you rated
Independence DayRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.5- WishRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
John QRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0