Movies
Ratings
137
DetachmentRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0