Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.0
Hospital ShipRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Code Blue Season 3Rated ★ 3.5