Series
Ratings
27
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0