Titles you rated
The SuspectRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 2.0
Mulan IIRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0