Titles you rated
The Lion KingRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5