Titles you rated
Twilight GangstersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0