Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
The NunRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
SpyRated ★ 2.5