Movies
Ratings
100
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0