Series
Ratings
101
You're BeautifulRated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.0
Twenty AgainRated ★ 1.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
GhostRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 1.5
He is BeautifulRated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 0.5
GleeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 1.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.0