Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5