Series
Ratings
60
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5