Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
HopeRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0