Series
Ratings
62
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
American GodsRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
FargoRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Addicted HeroinRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.0- Transporter: The SeriesRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 2.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0