Series
Ratings
10
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5- The Eccentric FamilyRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0