Titles you rated
Matchstick MenRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
HavocRated ★ 1.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.5
All the Long NightsRated ★ 3.5