Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 3.5
Dollface Season 1Rated ★ 3.5